Sanrokeak 2022!

Abuztuak 16 (martitzena)
San Roke eguna

  • 8:00 ALBORADA ARLOTEAK taldearen eskutik.
  • 9:00 KALEJIRA, Lankaietako Lagunak txistulari taldearen eskutik
  • 10:00 KALEJIRA Ekin Joleak txistulari taldearekin
  • 11:00 DIANA, LAUDIOKO GAITEROAK taldearen eskutik
  • 11:00 HASIBERRIENTZAKO ENTZIERROA
  • 11:00 LAMUZAKO DONE PETRI ELIZA
    MEZA NAGUSIA gure zaindari San Rokeren omenez
  • 11:00 TXOSNA-GUNEA
    FAMILIA-GUNEA
    Antolatzailea: Laudioko Txosna Batzordea.
  • 12:00 ALBERTO ACERO PLAZA
    KALEJIRA KUBATARRA
    Antolatzailea: Baisala Bailes de Salón Llodio Elkartea
  • 12:00 HERRIKO PLAZA
    KALEJIRA buruhaundi eta txotxongiloekin
    Antolatzailea: Sorginlarren elkartea.
  • 12:30 ENTZIERROA ETA BIGANTXAK (16 urtetik gorakoentzat)
  • 12:30 ANIMAZIOA LAUDIOKO GAITEROAK taldearen eskutik
  • 12:45 ALDAI PLAZA
    San Roke Musika Elkartearen KONTZERTUA
  • 13:00 ZUMALAKARREGI ETORBIDEAN (ALBERTO ACERO BIDEGURUTZEAREN PAREAN HASITA)
    Kalejira Laudioko txistulariekin batera
    Antolatzailea: Suziri-Jai Laudioko Jaiak Koordinakundea (Jai-talde historiko/zaharrak)
  • 13:00 LAMUZAKO DONE PETRIKO ELIZPEAN
    OROIGARRIEN banaketa
    Antolatzailea: Sant Roke Jaunaren Kofradia
  • 13:00 KALEJIRA Arloteen eskutik
  • 13:00 ALBERTO ACERO PLAZA
    DANTZA ETA MUSIKA EMANALDIA Amaury Santa Cruz eta Ernesto Miariren eskutik
    Antolatzailea: Baisala Bailes de Salón Llodio Elkartea
  • 14:30 HERRI BAZKARIA
    Antolatzailea: Gazte Asanblada
  • 15:00 LAMUZAKO DONE PETRIKO ELIZPEAN
    Laudioko jai-talde historiko/zaharren HERRI BAZKARIA
    Antolatzailea: Suziri-Jai Laudioko Jaiak Koordinakundea. (Jai-talde historiko/zaharrak)
  • 16:00 LAMUZAKO DONE PETRIKO ELIZPEAN
    DISKOFESTA.
    Antolatzailea: Suziri-Jai Laudioko Jaiak Koordinakundea. (Jai-talde historiko/zaharrak)
  • 17:00 ERRALDOI ETA BURUHANDIEN ibilaldia, Lankaietako Lagunak eta Laudioko Gaiteroak taldeen laguntzaz.
    Antolatzailea: Erraldoiak eta Galtzagorri Kultur Taldea
  • 18:00 ALBERTO ACERO PLAZA
    AURRESKU TXAPELKETA.
    Antolatzailea: Itxarkundia Dantza Taldea
  • 18:00 ANIMAZIOA Laudioko Gaiteroak taldearen eskutik
  • 19:00 ALBERTO ACERO PLAZA
    FANDANGO ETA ARIN-ARIN LEHIAKETA
    Antolatzailea: Itxarkundia Dantza Taldea
  • 19:00 LAMUZA PARKEKO PERGOLA
    Zirkozaurre konpainiaren “KOBR3” ANTZEZLANA
  • 20:00 SAN ROKEREN BASELIZATIK HASITA
    KALEJIRA ROCKALEAN taldearekin eta BARBAKOA
    Antolatzailea: Suziri-Jai Laudioko Jaiak Koordinakundea.(Kuadrillak: Zoroak eta Xirika)
  • 20:30 ALBERTO ACERO PLAZA
    MUSIKA EMANALDIA AMAK taldearen eskutik
  • 20:30 LAMUZA PARKEKO PERGOLA
    UMEENTZAKO DISKODANTZA IMANOLen eskutik
  • 22:30 HERRIKO PLAZA
    ZEZENSUZKOA
  • 23:00 HERRIKO PLAZA
    CHICA SOBRESALTO eta DOCTOR DESEO taldeen KONTZERTUA
  • 23:00 TXOSNA-GUNEA LAS SEXPEARE, ERROKA ETA GORA ETORRI TALDEEN KONTZERTUA
    Antolatzailea: Laudioko Txosna Batzordea.
Alkatea, Ander Ańibarro Auzoen zinegotziak Herritarrak Atenditzeko Zerbitzua Egoitza elektronikoa 2019-2023 Legegintzaldirako Plana Ekintzen jarraipena: kontu ematea ENPLEGU PUBLIKOAREN ESKAINTZA LAN-ESKAINTZA Hiri Mugikortasun Jasangarriaren Plana Gardentasun ataria Egin zure ekarpenak Hurrengo ekintzak Egin ezazu zure kontsulta / Hobe ezazu zure herria Manda tus noticias a la info-agenda Zuin Facebook Gazteon Laudio Diru-laguntzak Helbideratu ure zergak Prestakuntza-ikastaroak Nire ordainketa Ikus industrialdea Natura-ingurunearen eta bideen bisorea 2030 Agenda, udalerriaren garapen jasangarrirako ibilbide-orria Gazteposta: Iragarki taula Laudio Top Zinema Autobus ordutegiak Laudio Garapen Agentzia